loader
Kolekcjonowanie

6 złotych i srebrnych monet wartych podarowania, które docenią Twoi bliscy

Co kupić osobie, która ma wszystko? Coś, co jest niezastąpione, piękne i pokazuje, jak bardzo zależy Ci na ich przyszłości. Najlepszy prezent zapewnia wszystkie te rzeczy, a nawet więcej, niezależnie od tego, czy jest to prezent z okazji świąt, rocznicy, urodzin, czy po prostu dlatego, że tak wypada. Zapoznaj się z naszą listą ręcznie wybranych, łatwych do podarowania złotych i srebrnych monet, które z pewnością ucieszą rodzinę i przyjaciół - niezależnie od okazji.

Najlepsze pomysły na prezenty w postaci złotych monet na każdą okazję

Złote monety

Pearl Harbor upamiętniają zmieniający historię atak na Pearl Harbor i są dostępne wyłącznie za pośrednictwem U.S. Money Reserve. Te monety bulionowe są wybijane z 24-karatowego złota w limitowanych ilościach i stanowią rzadkie arcydzieła, podtrzymując pamięć o Pearl Harbor dla przyszłych pokoleń.

Rewers przedstawia trzy okręty Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych oraz dwa japońskie myśliwce Zero nad głowami. Awers przedstawia oficjalny portret królowej Elżbiety II, honorujący historię naszego narodu z wojennymi sojusznikami Ameryki - Australią i Wielką Brytanią.

Misterny projekt, historyczne znaczenie i niesamowita czystość złota złotych monet Pearl Harbor sprawiają, że są one niezapomnianym pomysłem na prezent - szczególnie dla rodziców lub dziadków, którzy przeżyli ten okres w historii Ameryki. Mogą one również pomóc uwiecznić historię Twojej rodziny i edukować młodsze pokolenia, stwarzając okazję do opowiadania historii i dzielenia się wspomnieniami.

monety

Złote monety Pearl Harbor są szczególnie znaczącym prezentem dla bliskich osób związanych z Marynarką Wojenną Stanów Zjednoczonych. Część dochodu z każdej monety Pearl Harbor jest przekazywana na rzecz U.S. Navy Memorial Foundation, a poprzednie wpływy zostały wykorzystane do ufundowania statuetki Samotnego Marynarza w Pearl Harbor.

Chcesz podarować całej swojej rodzinie kawałek historii? Moneta Pearl Harbor jest również dostępna jako srebrna moneta bulionowa o wadze 1 uncji i przystępnej cenie od 20 dolarów. Projekt pozostaje uderzające, odwołania illustrious, i historia ponadczasowa.

Złote monety American Eagle

Złote monety American Eagle to klasyczny wybór. Są one symbolem tradycji i jedności. Dzięki swojemu rozpoznawalnemu wzornictwu i ponadczasowemu pięknu, są one doceniane przez wszystkich miłośników monet.

Awers (przód) monety przedstawia poruszającą postać Lady Liberty Augusta Saint-Gaudensa, stojącej wysoko i silnie, z rozwianymi włosami i nieustraszonym spojrzeniem. Rewers (tył) przedstawia rodzinę orłów, z samcem lecącym nad gniazdem i samicą siedzącą w gnieździe, której skrzydła chronią dwa orły.

Kiedy moneta została po raz pierwszy wydana, artystka odpowiedzialna za projekt rewersu, Miley Busiek, powiedziała Coin News Today: "Duch stojący za tym projektem miał na celu uhonorowanie naszej rodziny i Ameryki w czasie, gdy ludzie potrzebują zachęty i potwierdzenia - zwłaszcza młodzi ludzie, z tyloma niepewnościami, które przykrywają przyszłość. "

Mając na uwadze słowa artystki, rozważ podarowanie złotych monet American Eagle bliskiej osobie, która rozpoczyna nową podróż i może skorzystać z Twojego wsparcia. Ukończenie studiów, ślub, rocznica ślubu czy narodziny dziecka to świetne okazje, by podarować złotą monetę Amerykańskiego Orła.

Złote monety Amerykański Orzeł są dostępne w różnych rozmiarach, aby zmieścić się w prawie każdym budżecie, w tym 1 uncji, 1/2 uncji, 1/4 uncji i 1/10 uncji, z cenami zaczynającymi się od niskich 100 dolarów.

Dla dawcy prezentu w potrzebie dużej ilości równie oszałamiające prezenty, rozważyć 1 uncji. Srebrna Amerykańska Moneta Orzeł. Srebrny Orzeł przedstawia "chodzącą" postać Lady Liberty na awersie. Jest ona otulona w fałdy flagi, z wyciągniętą prawą ręką i gałązkami lauru i dębu w lewej. Rewers monety przedstawia heraldycznego orła z tarczą, symbolizującego siłę i wytrzymałość.

Złote monety American Buffalo

Złote monety American Buffalo to kolejna ponadczasowa opcja! Amerykański Bawół jest jedną z najczystszych złotych monet dostępnych na rynku i jest pierwszą w historii narodu monetą z 24-karatowego złota.

Awers monety przedstawia portret rdzennego Amerykanina, który jest kompozycją kilku mężczyzn, w tym Wodza Dwa Księżyce Czejenów i Wodza Żelazny Ogon Siuksów Lakota. Na rewersie znajduje się duży, zwrócony w lewą stronę bizon.

Według Mennicy Amerykańskiej, bizon "przywołuje pionierskiego ducha ekspansji narodu na zachód". Niektórzy uważają, że bawół jest wzorowany na Black Diamond, amerykańskim bizonie, który żył w nowojorskim Central Park Zoo i był uważany za największego bawoła w niewoli. Przeczytaj więcej o historii złotej monety American Buffalo, aby dowiedzieć się więcej.

Złote monety American Buffalo są doceniane przez miłośników monet na każdym poziomie i w każdym wieku. Wzór przemawia do miłośników historii Ameryki, ale także do tych, którzy cenią sobie cechy, które sprawiły, że ekspansja na Zachód była tak atrakcyjna, takie jak możliwość niezależności, awansu i wolności.

Rozważ podarowanie złotej monety American Buffalo bliskiej osobie, która po raz pierwszy wychodzi poza swoją strefę komfortu, tak jak pierwsi pionierzy, lub komuś, kto kocha amerykański Zachód!

Aby podarunek w postaci złotej monety był naprawdę niezapomniany, dołącz do niego bezpłatny zestaw informacyjny U.S. Money Reserve. Stanowi on doskonałe uzupełnienie każdego zakupu i zawiera pomocne wskazówki zarówno dla nowych entuzjastów złota, jak i weteranów rynku.

Złote monety Filharmonii Austriackiej Znasz

aspirującego muzyka lub wieloletniego miłośnika muzyki? Złóż hołd ich talentowi i pasji za pomocą złotej monety Filharmonii Austriackiej. Ta popularna złota moneta bulionowa jest wybita z jednej uncji 99,99% czystego złota. Moneta Filharmonia wyróżnia się spośród innych 24-karatowych monet tym, że ma największą średnicę na świecie, biorąc pod uwagę jej rozmiar i czystość.

Awers przedstawia organy piszczałkowe, takie same jak te, które znajdują się w Złotej Sali Musikverein w Wiedniu. Rewers przedstawia instrumenty Filharmonii Wiedeńskiej, w tym róg, fagot, harfę, czworo skrzypiec i wiolonczelę. Oba projekty zostały wykonane przez głównego grawera Mennicy Austriackiej, Thomasa Pesendorfera.

Podaruj złotą monetę Filharmonii Austriackiej komuś, kto uosabia harmonię, docenia bogate dziedzictwo muzyczne i kulturowe Austrii, lub ukochanej osobie o muzycznych aspiracjach.

Złote monety Kanadyjski

Liść KlonowyMasz

ukochaną osobę, która nie może przestać nucić hymnu narodowego Kanady i kibicować drużynie Edmonton Oilers? Kup złote monety Kanadyjskiego Liścia Klonowego!

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy była pierwszą monetą bulionową, która została wybita z jednej uncji 99,99% czystego złota. Awers przedstawia portret królowej Elżbiety II, zwłaszcza bez korony. Rewers natomiast przedstawia liść klonu cukrowego, oficjalne godło Kanady!

Podnieś swój pomysł na złoty prezent na wyższy poziom, podarowując złotą monetę Kanadyjski Liść Klonowy wraz z syropem klonowym, cukierkami klonowymi oraz czapkami i rękawiczkami przygotowanymi na zimę.

RPA Krugerrand jest uważana za pierwszą nowoczesną złotą monetę bulionową dla codziennego nabywcy. Została ona wybita w 1967 roku i wyemitowana przez RPA jako prawny środek płatniczy.

Na awersie znajduje się portret Paula Krugera, ostatniego prezydenta Republiki Południowej Afryki. Obok niego widnieje nazwa kraju, "South Africa", w dwóch językach ojczystych, angielskim i afrikaans. Na rewersie widnieje galopująca antylopa springbok, jeden z narodowych symboli RPA.

Dziś Krugerrand pozostaje jedną z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych złotych monet bulionowych na świecie. To idealny złoty prezent dla bliskiej osoby, która ceni sobie międzynarodowe portfolio i posiadanie "pierwszego egzemplarza". Krugerrandy były jedną z pierwszych złotych monet bulionowych, które były kupowane i sprzedawane wyłącznie w oparciu o ilość złota (a nie ich wartość nominalną), a także jedną z pierwszych złotych monet, które posiadały dokładnie 1 uncję trojańską złota. Porozmawiajmy o posiadaniu kawałka historii!

Kupuj złote prezenty w U.S. Money ReserveZłote

monety

bulionowe, takie jak American Buffalo i American Eagle, to wygodny i atrakcyjny sposób na podarowanie złotego prezentu. W przeciwieństwie do złotych żetonów, medali i krążków, monety te są prawnym środkiem płatniczym, a ich zawartość i czystość są gwarantowane przez rząd Stanów Zjednoczonych. To trwałość, której możesz zaufać. I w przeciwieństwie do innych prezentów, złoto nigdy nie wychodzi z mody i nigdy się nie psuje. Zamów swoje prezenty w postaci złotych monet już dziś, aby mieć pewność, że dotrą w odpowiednim czasie.