loader
Blog

Przegląd programu Augusta Precious Metals Gold IRA

Jeśli chcesz zainwestować w metale szlachetne, aby zabezpieczyć swoją przyszłość, najlepiej jest współpracować z renomowaną firmą, taką jak Augusta Precious Metals.

Augusta Precious Metals to rodzinna firma oferująca pełen zakres usług związanych z IRA w złoto i srebro. Firma ma ponad pięć dekad doświadczenia w branży metali szlachetnych, a jej celem jest pomaganie inwestorom w osiąganiu lepszych wyników w zakresie oszczędności i inwestycji.

Zorientowana na usługi firma współpracuje bezpośrednio z inwestorami w celu budowania bogactwa i zapewnienia wygodnej emerytury dzięki srebrnym lub złotym programom IRA. Augusta Precious Metals demonstruje swoją wiedzę i staranność jako firma oferująca złote konta IRA poprzez uczestnictwo w stowarzyszeniach branży finansowej. Augusta Precious Metals posiada rating Business Consumer Alliance AAA oraz Better Business Bureau A+.

Firma może się również pochwalić oceną 5.0 gwiazdek na TrustLink. Wielu inwestorów poleca firmę również na platformach społecznościowych, takich jak Facebook. W tym przeglądzie Augusta Precious Metals zbadamy, co firma ma do zaoferowania, abyś mógł zdecydować, czy odpowiada ona Twoim potrzebom inwestycyjnym.

Spis treści

 • Historia i tło złota Augusta Precious Metals
 • Oferta produktów i usług Augusta Precious Metals
 • Złote IRA Augusta Precious Metals
 • Informacje o cenach metali szlachetnych w Auguście
 • Opcje przechowywania metali szlachetnych w Augusta Precious Metals
 • Metale szlachetne Augusta FAQs
  • Czy Augusta Precious Metals ma przejrzyste zasady dotyczące cen, dostawy i zwrotu pieniędzy?
  • Jak długo zajmuje Augusta Precious Metals dostarczenie moich aktywów po zakupie?
  • Jakie rodzaje srebra i złota oferuje firma?
  • W jaki sposób Augusta Precious Metals będzie przechowywać moje srebro i złoto?
  • Jak długo trwa proces zakupu metali szlachetnych na IRA?
  • Jakie jest znaczenie inwestowania w fizyczne złoto i srebro?
  • Czy mogę monitorować wyniki mojego złotego konta IRA?
  • Czy można dokonywać wypłat z konta IRA opartego na metalach szlachetnych?
  • Czy muszę ponosić jakiekolwiek opłaty za zarządzanie moim kontem IRA z metalami szlachetnymi w Auguście?
 • Uwagi końcowe

Historia i tło działalności Augusta Precious Metals Gold

Isaac Nuriani, dyrektor generalny firmy, założył Augusta Precious Metals w 2012 roku. Biuro korporacyjne firmy znajduje się w Beverly Hills w Kalifornii.

Augusta Precious Metals stosuje podejście do świadczenia usług zorientowane na klienta i koncentruje się na pomocy amerykańskim inwestorom w ochronie ich aktywów. Głównym celem Augusta Precious Metals jest ułatwianie życia klientom.

Firma stara się osiągnąć ten cel, oferując proces zakupu, który jest spersonalizowany, łatwy i przystępny cenowo, niezależnie od powodów inwestowania w metale szlachetne. Firma załatwia wszystkie formalności w imieniu klienta.

Nuriani założył Augusta Precious Metals, aby zaoferować osobom oszczędzającym na emeryturę rozwiązanie pozwalające zabezpieczyć ich oszczędności poprzez zakup metali szlachetnych. Choć podobne firmy już istniały, pasja Nurianiego do uczciwości była brakującym ogniwem w tej branży.

Oferta produktów i usług Augusta Precious Metals

Augusta Precious Metals specjalizuje się w dostarczaniu szerokiego wyboru srebrnych i złotych sztabek i monet kruszcowych zatwierdzonych przez IRA.

Jeśli chcesz inwestować w pallad i platynę, ta firma nie będzie dla Ciebie odpowiednia, ponieważ nie zajmuje się tymi metalami. Jeśli jesteś kolekcjonerem monet, możesz skorzystać z szerokiego asortymentu srebrnych i złotych monet kolekcjonerskich klasy premium oferowanych przez Augusta Precious Metals.

Wiele z tych monet kolekcjonerskich posiada certyfikaty niezależnych firm klasyfikacyjnych Professional Coin Grading Service (PCGS) i Numismatic Guaranty Corporation (NGC). Kilka cech odróżnia firmę Augusta od konkurencji pod względem oferty produktów i usług:

 • Firma oferuje konkurencyjne ceny na metale szlachetne
 • Zwalnia z opłat za pierwszy rok od złotych i srebrnych kont IRA
 • Klienci mogą korzystać z ubezpieczonej wysyłki bez dodatkowych kosztów.

Dzięki tym udogodnieniom firma może zaoferować doskonałą obsługę klienta zarówno początkującym inwestorom, jak i klientom o ugruntowanej pozycji. Augusta ma również świetny program odkupu. Pozwala on na odsprzedanie po konkurencyjnych cenach metali szlachetnych, które zostały zakupione w firmie.

Firma edukuje swoich klientów, aby mogli oni podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Na jej stronie internetowej znajduje się wiele informacji na temat inwestowania w złoto i srebro, w tym korzyści płynące z otwarcia konta IRA opartego na złocie. Na stronie FAQ znajdziesz wyczerpujące informacje o usługach, procesie zakupu, miejscach przechowywania i kwestiach prawnych.

Złote IRA w Augusta Precious Metals

Augusta Precious Metals posiada dedykowane działy z doświadczonymi i kompetentnymi profesjonalistami, którzy usprawniają zakładanie złotych i srebrnych kont IRA. Każdemu klientowi firma przydziela dedykowanego agenta.

Firma zatrudnia również zespół analityków ekonomicznych oraz zespół zajmujący się przetwarzaniem danych dotyczących IRA. Kolejnym integralnym elementem firmy jest dział zamówień. Zespoły te współpracują bezpośrednio z klientami, co zapewnia efektywność kosztową, która jest korzystna zarówno dla firmy, jak i dla klientów.

Otwarcie srebrnego i złotego konta IRA w Augusta Precious Metals to prosty proces, który obejmuje następujące kroki:

 • Otwarcie konta IRA - wystarczy wypełnić wymagany formularz, aby otworzyć konto.
 • Zasilenie konta - Możesz zasilić swoje konto IRA w Auguście poprzez przeniesienie środków z istniejącego konta IRA, 401(k) lub innego konta emerytalnego.
 • Zakup srebra lub złota - Po zakupie metali szlachetnych na konto IRA, Augusta wysyła je do Depozytu Delaware lub innego bezpiecznego miejsca przechowywania w jednym z miast USA.

Informacje o cenach metali szlachetnych w Augusta

Za otwarcie konta IRA z metalami szlachetnymi zapłacisz 50 USD. Dodatkowo, należy uiścić następujące opłaty roczne:

 • 75 USD rocznej opłaty administracyjnej dla kont do 100 000 USD
 • 125 USD rocznej opłaty administracyjnej dla kont powyżej 100 000 USD
 • 125 USD roczna opłata dla depozytariusza
 • Opłaty za przechowywanie depozytowe są dodatkowe. O aktualną tabelę opłat prosimy pytać przedstawiciela Augusta Precious Metals.

Zakwalifikowani inwestorzy mogą otrzymywać dożywotnie wynagrodzenie za swoje usługi. Firma oferuje bezpłatną wysyłkę i ubezpieczenie tranzytowe dla kwalifikujących się zleceń. Aby rozpocząć handel złotem i srebrem w Augusta Precious Metals, musisz zainwestować co najmniej 5 000 USD. Maksymalna kwota inwestycji nie jest określona.

Cena kruszcu i monet zależy od aktualnych cen spot srebra i złota oraz od rynkowych stawek za monety premium. Augusta Precious Metals otwarcie informuje o swoich marżach i opłatach, a także udziela gwarancji dopasowania cen. Taka przejrzystość jest niezbędna przy porównywaniu stawek z innymi firmami.

Opcje przechowywania metali szlachetnych w Augusta Precious Metals

Augusta Precious Metals współpracuje z International Depository Services Group (IDS) i Brinks Global Services, aby zaspokoić swoje potrzeby w zakresie przechowywania metali szlachetnych. Aktywa klientów są przechowywane w siedmiu bezpiecznych, niezależnych obiektach magazynowych rozmieszczonych na terenie USA i Kanady.

Po sfinalizowaniu zakupu, aktywa zostaną dostarczone do preferowanego obiektu w ciągu 7-10 dni. Twoje aktywa będą przechowywane w bezpiecznym miejscu, a jednocześnie będą łatwo dostępne. Magazyny Augusta Precious Metals znajdują się w następujących miastach:

 • Salt Lake City, Utah
 • Los Angeles, Kalifornia
 • Nampa, Idaho
 • Mississauga, Ontario, Kanada
 • Springfield Gardens, Nowy Jork
 • Bridgewater, Massachusetts
 • Wilmington, Delaware
 • New Castle, Delaware
 • Jackson, Ohio
 • Las Vegas, Nevada
 • South Fargo, Północna Dakota

W przypadku metali szlachetnych zakupionych poza IRA, Augusta może dostarczyć je bezpośrednio do skrzynki pocztowej klienta lub w inne wybrane miejsce w kraju. Firma odradza jednak swoim klientom przechowywanie metali szlachetnych w domu.

Firma oferuje bezpłatną, w 100% ubezpieczoną wysyłkę. Nigdy nie zdarzyło się, aby towar zaginął w transporcie. Jeśli metale szlachetne zaginą podczas transportu, Augusta zwróci pełną cenę zakupu.

Metale szlachetne Augusta FAQs

Oto niektóre z pytań, które zadaje większość inwestorów przed otwarciem konta IRA w Augusta Precious Metals:

Czy Augusta Precious Metals ma przejrzystą politykę cenową, dostawy i zwrotu pieniędzy?

Umowa transakcyjna z Augusta Precious Metals zawiera dobrze zdefiniowane ceny, zasady i informacje.

Jak długo trwa dostawa moich aktywów po zakupie przez Augusta Precious Metals?

Firma wysyła metale szlachetne w ciągu siedmiu do dziesięciu dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

Jakie rodzaje srebra i złota oferuje firma?

Augusta Precious Metals oferuje srebro i złoto w różnych formach, od sztabek i monet bulionowych po monety kolekcjonerskie premium.

W jaki sposób Augusta Precious Metals będzie przechowywać moje srebro i złoto?

Augusta Precious Metals poleca i współpracuje z magazynami o wysokim poziomie bezpieczeństwa, nierządowymi i w pełni ubezpieczonymi depozytami.

Jak długo trwa proces zakupu metali szlachetnych na IRA?

Zakup srebra lub złota na konto IRA trwa od 5 do 10 dni, w zależności od sprawności transferu środków.

Jakie znaczenie ma inwestowanie w fizyczne złoto i srebro?

Inwestowanie w srebro i złoto to inna klasa aktywów niż te, które zazwyczaj znajdują się w portfelach emerytalnych. Wartość tych metali szlachetnych często pozostaje stabilna lub wzrasta, gdy konwencjonalne rynki finansowe odnotowują spadki. Wiele osób oszczędzających na emeryturę szczególnie zainteresowało się srebrem, ponieważ starają się zabezpieczyć swoje portfele poprzez skuteczną dywersyfikację.

Czy mogę monitorować wyniki mojego konta IRA ze złotem?

Możesz sprawdzać wyniki swojego konta IRA online, kiedy tylko chcesz. Firma będzie również wysyłać Ci kwartalne wyciągi z konta, abyś mógł sprawdzić wyniki inwestycji na Twoim koncie IRA.

Czy można dokonywać wypłat z konta IRA opartego na metalach szlachetnych?

Firma umożliwia dokonywanie pełnych lub częściowych wypłat z konta IRA, kiedy tylko chcesz. Możesz zdecydować się na pobranie złota lub srebra z depozytu lub firma może wysłać Ci pieniądze w oparciu o wartość metali.

Podobnie jak w przypadku innych kont IRA, przedterminowe wypłaty ze złotych kont IRA są obciążone podatkami i karami. Możesz uniknąć tych kar i podatków, dokonując wymaganych minimalnych wypłat (RMD) po osiągnięciu wieku 70½ lat. Możesz skorzystać z kalkulatora RMD na stronie internetowej Augusty, aby dowiedzieć się, ile możesz wypłacić.

Czy muszę płacić jakiekolwiek opłaty za zarządzanie moim kontem IRA Augusta Precious Metals?

Ty będziesz zarządzać swoim złotym kontem IRA, ponieważ jest ono zarządzane samodzielnie. Oznacza to, że nie poniesiesz żadnych opłat za zarządzanie kontem. Niemniej jednak, możesz być zmuszony do uiszczenia opłat za przechowywanie i przechowywanie metali szlachetnych na koncie IRA.

Wnioski końcowe

Dla osób pragnących zdywersyfikować swój portfel emerytalny za pomocą konta IRA ze złotem lub srebrem, Augusta Precious Metals jest godnym zaufania partnerem. Firma zajmuje się wszystkim, czego potrzebuje inwestor w zakresie inwestycji w metale szlachetne, od formalności i zakupu po ubezpieczoną dostawę i przechowywanie w depozytach.

Firma posiada również doskonały program wykupu i oferuje zwolnienie z opłat za pierwszy rok działalności IRA. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem złotego lub srebrnego konta IRA, skontaktuj się z nami!

Podobnie jak w przypadku innych kont IRA, przedterminowe wypłaty ze złotego konta IRA są obciążone podatkami i karami. Możesz uniknąć tych kar i podatków, dokonując wymaganych minimalnych wypłat (RMD), gdy osiągniesz wiek 70½ lat. Możesz skorzystać z kalkulatora RMD na stronie internetowej Augusty, aby dowiedzieć się, ile możesz wypłacić." } },{ "@type": "Question", "name": "Czy muszę płacić jakiekolwiek opłaty za zarządzanie moim kontem Augusta Precious Metals IRA?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Będziesz zarządzać swoim złotym kontem IRA, ponieważ jest to konto samozarządzające się. Oznacza to, że nie poniesiesz żadnych opłat za zarządzanie swoim kontem. Mimo to możesz być zmuszony do uiszczania opłat za przechowywanie i przechowywanie związanych z kontami IRA opartymi na metalach szlachetnych." } }] }