loader
Inwestowanie

Sprzedajesz srebrne dolary? My kupujemy! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać najlepszą cenę

Wiodący dealer monet doświadcza obecnie niskiego poziomu zapasów starych srebrnych dolarów i oferuje niezwykle agresywne ceny tym osobom, które są zainteresowane sprzedażą srebrnych dolarów.

Jakimi typami srebrnych dolarów jesteśmy zainteresowani? Wszystkie rodzaje, w tym srebrne dolary Flowing Hair, srebrne dolary Draped Bust, srebrne dolary Seated Liberty i srebrne dolary Trade, ale w szczególności poszukujemy srebrnych dolarów Morgan i Peace. Srebrne dolary Morgan były bite w latach 1878 - 1921, a srebrne dolary Peace były bite w latach 1921 - 1935.

Przy obecnej cenie srebra zbliżonej do tegorocznego maksimum, jest to doskonały moment na sprzedaż swoich srebrnych dolarów. Dodatkowo, w związku ze zbliżającymi się świętami, jeśli jesteś jak większość osób, potrzebujesz dodatkowej gotówki na prezenty, więc spienięż swoje srebrne dolary już dziś, aby przygotować się na wszystkie niesamowite okazje, które będą oferowane w Czarny Piątek.

W przeciwieństwie do większości dealerów srebrnych monet, my jesteśmy ekspertem w dziedzinie srebrnych dolarów. Oznacza to, że nie tylko otrzymasz uczciwą cenę za swoje średniej jakości obiegowe Morgan i Peace Dolary, ale również otrzymasz premię za srebrne dolary średniej, kluczowej daty i w stanie nienaruszonym.

monety

Jako jeden z największych skupów srebrnych dolarów, jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zidentyfikować i wycenić wszystkie rodzaje srebrnych dolarów, tak abyś otrzymał jak największą wartość za swoje srebrne dolary. Niektórzy inni skupujący srebrne dolary po prostu zapłacą Ci ryczałt za wszystkie Twoje srebrne dolary lub, co gorsza, zważą je jak złom i zaoferują cenę opartą na wadze srebra.

Wierzymy w uczciwe traktowanie naszych klientów, o czym świadczą liczne pozytywne opinie klientów, które otrzymaliśmy na tej stronie i w innych miejscach, i nigdy nie zaoferowalibyśmy Ci ryczałtu bez dokładnego sprawdzenia i oceny srebrnych dolarów, które masz na sprzedaż.

Podsumowując, jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą srebrnych dolarów w tym sezonie świątecznym, nie znajdziecie bardziej konkurencyjnych cen i wyjątkowej obsługi klienta. Cieszymy się na wiadomość od Ciebie i na Twój biznes!