loader
  • Strona główna
  • Blog
  • Mennica Królewska odsłania Raris - pierwszą w swoim rodzaju kartę płatniczą z litego złota
Blog

Mennica Królewska odsłania Raris - pierwszą w swoim rodzaju kartę płatniczą z litego złota

Podczas uroczystego wydarzenia, które odbyło się wczoraj wieczorem, Mennica Królewska ogłosiła bardzo ekscytujący dodatek do swojej istniejącej linii produktów, pierwszą na świecie kartę płatniczą z oznaczeniem metali szlachetnych, we współpracy z Mastercard i Accomplish Financial. 

Prestiżowa karta Raris z 18-karatowego złota jest spersonalizowana dla każdego posiadacza Raris, z jego nazwiskiem i podpisem wygrawerowanym bezpośrednio w metalu szlachetnym. Przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć dostęp do ekskluzywnych korzyści z konta Raris oraz dla tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości luksusowe przedmioty, które robią wrażenie.

Dzięki współpracy z Mastercard i Accomplish Financial, ta premiera jest pierwszą kartą płatniczą wyprodukowaną przez Mennicę Królewską, co stanowi część naszego nieustającego zobowiązania do dostosowywania się do zmieniających się wymagań naszych klientów.

Nasza dyrektor generalna, Anne Jessopp, powiedziała: "Mennica Królewska nieustannie wprowadza innowacje, a jako wiodący brytyjski dostawca rozwiązań w zakresie metali szlachetnych jesteśmy ogromnie podekscytowani wprowadzeniem na rynek karty Raris z litego złota w uznaniu rosnącego zapotrzebowania konsumentów na unikalne i luksusowe karty płatnicze". We współpracy z Mastercard i Accomplish Financial, Raris - pierwsza karta płatnicza wyprodukowana przez Mennicę Królewską - jest połączeniem ponad 1100-letniego kunsztu Mennicy Królewskiej z technologią płatniczą jutra." 

Raris jest pierwszą na świecie kartą płatniczą z metali szlachetnych, która została oznaczona znakiem halabardowym przez Goldsmiths' Company Assay Office - a także pierwszą na świecie kartą płatniczą, która wykorzystuje metale o identyfikowalnym źródle pochodzenia i posiada certyfikat Chain of Custody organizacji Responsible Jewellery Council.

Raris - karta płatnicza z litego złota
Mark Barnett, Prezes, Wielka Brytania i Irlandia w Mastercard, powiedział: "To naprawdę ekscytujący projekt, łączący wybitne dziedzictwo The Royal Mint - 1100 lat doświadczenia inżynieryjnego i artystycznego - oraz koncentrację Mastercard na innowacjach i bezpieczeństwie płatności, wraz z naszą ogólnoświatową siecią akceptacji. Accomplish Financial zapewnia, że karta Raris stanowi doskonałe połączenie tego dziedzictwa ze światem cyfrowym."

Simon Bradley, szef działu partnerstwa w Accomplish Financial, powiedział: "Cieszymy się, że możemy wzbogacić naszą ofertę kont Raris o pierwszą kartę płatniczą The Royal Mint z metalu szlachetnego. Raris wykorzystuje nasze możliwości techniczne, aby zaoferować konto przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów na świecie, z naciskiem na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Jesteśmy zaszczyceni, że udało nam się nawiązać współpracę z The Royal Mint i Mastercard, łącząc 1100-letnie dziedzictwo płatności z technologią płatności jutra."

Konto Raris przynosi korzyści w postaci nieograniczonych wydatków, zerowych opłat za wymianę walutową czy transakcje. Aplikacja Raris umożliwi również klientom zarządzanie swoim kontem i nie tylko. W ramach pakietu Mastercard World Elite, dodatkowe korzyści obejmują dedykowaną usługę concierge oraz inne korzyści związane z podróżami.