loader
Blog

Nie kupuj złota, jeśli nie zadałeś sobie tych 7 pytań

Angielski filozof Francis Bacon dobrze to określił: "Rozważne pytanie to połowa mądrości". Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, gdzie i jak kupić złoto, zadawanie rozważnych pytań może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele związane z kupnem złota.

Zadawanie pytań jest szczególnie ważne teraz, w świetle oszustów, którzy starają się wykorzystać Twoje zainteresowanie i uznanie dla złota. Zarówno nocni handlarze, jak i natrętni sprzedawcy zdają sobie sprawę z atrakcyjności złota dla wielu ludzi i zawsze szukają nowych sposobów, by się wybić.

Aby pomóc Ci na obu frontach, zebraliśmy siedem poniższych pytań, które warto zadać, gdy zastanawiasz się, gdzie kupić złoto. Sześć pytań kierujemy do potencjalnej firmy handlującej złotem, a jedno pytanie jest skierowane do Ciebie.

Jeśli będziesz niezadowolony z odpowiedzi - lub, co gorsza, nie otrzymasz żadnej odpowiedzi na te sześć pytań - prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli będziesz kontynuował poszukiwania firmy, której możesz zaufać.

Zapytaj swoją złotą firmę...

1. Jak długo działasz w branży?

Dlaczego powinieneś o to zapytać:

Praca z firmą o ugruntowanej pozycji oznacza, że pracujesz z taką, która powinna mieć solidne osiągnięcia w zakresie niezawodności i obsługi klienta. Takie cechy ułatwiają również wyszukiwanie ich w Internecie.

Będąc w sieci, poszukaj profili społecznościowych firmy, w tym LinkedIn, Twitter i Facebook. Jakiego rodzaju ludzie tam pracują? Czy firma aktywnie angażuje się w kontakty z klientami? Udostępnia informacje edukacyjne? Dostarcza darmowych informacji? Zwróć uwagę na wskazówki, z którymi czujesz się dobrze.

2. Czy mogę przeczytać opinie od prawdziwych klientów?

Dlaczego powinieneś o to zapytać

: Każda firma, z którą prowadzisz interesy finansowe, powinna być zachwycona możliwością zapoznania się z doświadczeniami obecnych i byłych klientów - filmy wideo, komentarze, fora i inne!

3. Czy oferujecie gwarancję zwrotu pieniędzy?

Dlaczego powinieneś o to zapytać:

Plany i preferencje się zmieniają, a Ty potrzebujesz złotej firmy, która Cię rozumie. Na przykład, U.S. Money Reserve oferuje "Gwarancję Zwrotu Pieniędzy", która zapewnia pełny zwrot pieniędzy klientom posiadającym certyfikowane monety w ciągu 30 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że moneta zostanie zwrócona w oryginalnym stanie i pozostanie zapieczętowana w swoim pojemniku.

4. Czy wasze złote produkty są gwarantowane przez rząd Stanów Zjednoczonych?

Dlaczego powinieneś o to zapytać

: Kupując złote monety, nic nie pobije pewności, jaką daje gwarancja, że każdy egzemplarz jest w pełni zabezpieczony przez rząd Stanów Zjednoczonych pod względem zawartości złota, wagi i czystości. Takiego wsparcia możesz oczekiwać w przypadku monet produkowanych w Mennicy Amerykańskiej i sprzedawanych przez U.S. Money Reserve.

Istnieją również inne cenione zakłady mennicze na całym świecie, takie jak Perth Mint, Austrian Mint i Royal Canadian Mint, których złote produkty również są godne Twojego zaufania. Ale jeśli złota firma sprzedaje monety z mennic, których nie rozpoznajesz, możesz chcieć odejść.

5. Czy jesteś powiązany z jakimiś organizacjami ochrony konsumentów?

Dlaczego powinieneś o to zapytać:

Bez względu na branżę, pozbawieni skrupułów aktorzy wolą czaić się w cieniu. Uczestnictwo w znanych organizacjach zawodowych nie jest dla nich. U.S. Money Reserve posiada ocenę A+ od Better Business Bureau, organizacji non-profit, która koncentruje się na zwiększaniu zaufania na rynku. Otrzymaliśmy również ocenę "AAA" - najwyższą możliwą ocenę literową - od Business Consumer Alliance (BCA) za godne zaufania i etyczne praktyki biznesowe. Organizacja ta świadczy bezpłatne usługi dla konsumentów, dzięki którym mogą oni dowiedzieć się wszystkiego, co powinni wiedzieć przed dokonaniem zakupu w danej firmie, a także monitoruje skargi, trendy w branży i kompetencje firmy.

W U.S. Money Reserve jesteśmy również zrzeszeni i uznawani przez inne wybitne organizacje, takie jak American Numismatic Association i Industry Council for Tangible Assets (ICTA).

6. Czy współpracują Państwo z Industry Council for Tangible Assets?

Dlaczego powinieneś zapytać:

Mówiąc o... ICTA jest stowarzyszeniem non-profit, które wspiera przemysł metali szlachetnych i ich nabywców. Philip N. Diehl, prezes U.S. Money Reserve i były dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych, pełni funkcję przewodniczącego ICTA. Możesz podziękować ICTA za walkę z ustawodawstwem, które mogłoby utrudnić posiadanie złota i srebra. Na przykład w 2016 roku Diehl walnie przyczynił się do zreformowania prawa Minnesota Bullion Coin Dealer z 2013 roku, prawa, które nakładało nadmierne obciążenia regulacyjne na dealerów kruszców i numizmatów oraz ich cenionych klientów. Złota firma, która współpracuje z ICTA, to złota firma, która pracuje na rzecz Twojego prawa do posiadania fizycznego złota.

I wreszcie...

7. Pytanie, które należy sobie zadać: Czy powinienem kupować złoto online?

Dlaczego powinieneś o to zapytać:

Kupowanie złota online oferuje kilka korzyści. Jest to jeden z najwygodniejszych sposobów nabycia złota, gdyż możesz dokonać zakupu w zaciszu własnego domu, o każdej porze dnia i nocy. Jeśli potrzebujesz pomocy, od doświadczonych Account Executives dzieli Cię tylko jeden telefon.

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytaniaCzy

masz sześć, siedem, czy nawet więcej pytań, zadzwoń pod numer 1-844-307-1598

już

dziś. Account Executives są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytanie i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Z ponad 500 000 klientów U.S. Money Reserve jest jedną z wiodących amerykańskich firm zajmujących się obrotem złotem. Inni kupili złoto od America's Gold Authority®, a Ty też możesz.

buying gold onlinewhere to buy goldShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsHave You Seen the All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Jak kupować złoto?
2021-07-30Złoto fizyczne vs. Złoto papierowe: Jaki jest najlepszy sposób na kupno złota?
2021-07-28Czy platyna jest lepsza od złota? Oto, co mówią eksperci.
2021-06-11Jak wygląda rynek złota w 2021 roku? Oto co mówi Światowa Rada Złota.
2021-04-16Au czy Ag? Poznaj podstawy metali szlachetnych2021-04-16